Mobilní řešení

Softwarové (programové) řešení

Glukometry řady Diamond jsou vybaveny širokou nabídkou programů pro zpracování výsledků měření. Jednotlivé aplikace pokrývají celé spektrum uživatelských zařízení od domácího počítače přes notebook, chytré mobilní telefony až po datové servery s přenosem do počítače ošetřujícího lékaře. Díky komplexnímu softwarovému pojetí  od domácí péče přes mobilní řešení až po přenos dat na dálku, můžete překonat rozdíly mezi domácí kontrolou a lékařskou péčí.

  Stáhnout software

Domácí péče Mobilní řešení Lékařská péče
 • Data můžete z Vašeho glukometru nahrát do vašeho počítače prostřednictvím aplikace PC Link. 
 • Stažení dat a ovládání aplikace je velmi jednoduché.
 • Aplikace je zcela zdarma.
 • Chcete mít svoje data stále u sebe? Použijte naše aplikace pro chytré mobilní telefony.
 • Data nahrajete do svého telefonu přes bluetooth, nebo použijete glukometr iDiamond.
 • Zaznamenávejte si do aplikace také svoje aktivity a mějte tak pod kontrolou vztahy mezi hodnotami cukru v krvi a tím co děláte.
 • Použijte naše TeleHealth řešení a sdílejte svá data na dálku se svým ošetřujícím lékařem (diabetologem)
 • Neomezujte se na pravidelné kontroly u lékaře a konzultujte svoje hypo a hyperglykémie s diabetologem hned.

Prostředí domácí péče

Glukometry řady Diamond švýcarské společnosti FORA využívají nejnovější technologie pro měření hladiny cukru v krvi. Vaše domácí kontrola hladiny glykémie bude dosahovat téměř laboratorní přesnosti.
Mezi řadu funkcí těchto glukometrů patří možnost přenosu dat do počítače prostřednictvím USB kabelu nebo bezdrátového bluetooth přenosu.  Pomocí aplikace PC Link si stažená data můžete pohodlně ukládat, prohlížet a analyzovat ve  ve Vašem počítači.
To ale není všechno. Data můžete nahrávat do chytrých mobilních telefonu nebo sdílet na dálku s Vaším ošetřujícím lékařem.

Mobilní řešení

 

Využijte svůj mobilní telefon jako svůj diabetický deník. Stačí jen přiblížit glukometr Diamond MINI k vašemu telefonu s operačním systémem iOS nebo Android a výsledky jsou prostřednictvím technologie Bluetooth automaticky nahrány do Fora aplikace ve Vašem telefonu. Mobilní aplikace Vám umožňuje data ukládat, označovat je poznámkami o souvisejících aktivitách, třídit je a analyzovat z různých úhlů pohledu. Vše je zorganizováno tak, abyste na první pohled viděli, jaké jsou vztahy mezi Vašimi aktivitami a hodnotami cukru v krvi nebo zda se Vám kompenzace diabetu zlepšuje či nikoli.

Lékařská péče

 

Řešení FORA TeleHealth  je pokročilý systém celkového monitorování cukru v krvi, sloužící k lepší komunikaci o léčbě diabetu mezi pacienty a zdravotnickým personálem. Systém FORA TeleHealth se skládá z glukometrů Diamond na domácí měření cukru v krvi,  datového komunikačního rozhraní a softwaruTeleHealth pro komplexní řízení péče o diabetika a jeho nemoc. Výsledky Vašich měření tak můžete prostřednictvím řešení FORA TeleHealth zabezpečeným přenosem zpřístupnit ke kontrole svému ošetřujícímu lékaři. Zdravotnický personál může získat údaje v reálném čase, čímž se léčebný plán stává dynamičtějším a efektivnějším pro pacienty.  Ti pak nemusí čekat na objednané vyšetření nebo jezdit do vzdálené nemocnice. Naše technologie poskytuje velkou flexibilitu jak pacientům, tak zdravotnickému personálu, a navíc pacienti získávají lépe zabezpečenou domácí péči.

Tím, že jsme systém přizpůsobili nejvyspělejším technologiím, zlepšujeme efektivitu komunikace mezi pacienty a zdravotnickým personálem.
Systém FORA TeleHealth si klade za cíl zmenšit vzdálenost mezi zdravotnickou péčí a vlastní léčbou diabetu pacientem. Zlepšuje komunikaci mezi pacienty a lékaři a dává pacientům přístupné údaje, díky nimž lépe chápou, jakým způsobem jejich každodenní aktivity ovlivňují jejich hladinu cukru v krvi.

Výhody:
Pacient:
 • Nemusíte si vést diabetický deník, všechny údaje jsou přesně elektronicky zaznamenány.
 • Můžete velmi rychle zjistit trend Vaší hladiny cukru v krvi.
 • Máte stále k dispozici informace o klíčových ukazatelích Vašeho zdraví.
 • Váš zdravotní stav můžete sdílet v kteroukoli dobu s blízkými osobami nebo lékaři kdekoliv na světě.

 

Zdravotnický personál:
 • Udržujte si povědomí i o pacientech ve vzdálených oblastech.
 • Sledujte komplexní statistiky a trendové analýzy Vašich pacientů.
 • Kontrolujte správné používání glukometru pacientem.
 • Zlepšete kontrolu pokroků a léčby.
 • Překročte hranice pravidelných návštěv a rozšiřte péči na neustálý dohled.

 

Každým rokem roste na světě počet pacientů s diabetem alarmujícím způsobem. Kontrola samotným pacientem je v těchto případech životně důležitá. Musí mít k dispozici informace o klíčových ukazatelích jejich zdraví, aby mohli spolupracovat s lékaři do té míry, že porozumí záznamům a podpoří efektivní léčbu.  Software Fora TeleHealth mohou využívat nejrůznější organizace včetně nemocnic, poliklinik, pečovatelských center či pojišťoven.