Koupit

iDiamond - klíčové vlastnosti

Pokročilá technologie GDH-FAD

Testovací proužky na bázi enzymu GDH-FAD minimalizují vliv interferujících látek jako je kyslík či maltóza a galaktóza. Díky použití enzymu GDH – FAD (FAD dependentní glukózo-dehydrogenáza) poskytují glukometry Diamond nanejvýš spolehlivé a přesné výsledky měření.

Stačí malá kapka krve

Čím menší množství krve je potřeba, tím méně bolesti způsobí jehla, protože nemusí proniknout skrz kůži do hloubky. Vpichy jsou tak méně bolestivé a odběr krve více komfortní. Glukometry a testovací proužky Diamond pracují spolehlivě s krevním vzorkem o velikosti 0,5µL.

Výsledky do 5 vteřin

Jelikož se hladina cukru v krvi může v okamžiku změnit, je velmi důležité, aby přístroj změřil a zobrazil hodnotu glykemie rychle. Především pokud pacientovi hrozí hypoglykemie či hyperglykemie.

Bez nutnosti zadávat kódy z proužků

Glukomtry řady Diamond jsou bezkalibrační. Přístroj si automaticky ověří informace o kódu z proužku, a sníží tak možnost špatného zadání kódu a případných chybných výsledků. Je to velmi užitečná funkce, která Vám ušetří čas a usnadní zacházení s přístrojem.

Měření před a po jídle

Svou hladinu cukru v krvi můžete lépe udržovat také díky tomu, že odlišíte hodnoty naměřené před a po jídle. Lépe pochopíte, jak Vaše tělo reaguje před a po jídle, a budete schopni přizpůsobit své návyky tak, abyste dosáhli požadovaných cílových hodnot.

Přenositelnost

Přístroje řady Diamond byly navrženy tak, aby nejen vypadaly vkusně, ale byly i velmi kompaktní. Jsou příjemně malé, vejdou se do dlaně a pryžová textura umožňuje snadnou a pohodlnou manipulaci. Stačí je dát do kapsy a vyrazit ven!