Koupit

Diamond MINI - klíčové vlastnosti

Pokročilá technologie GDH-FAD

Testovací proužky na bázi enzymu GDH-FAD minimalizují  vliv interferujících látek jako je kyslík či maltóza a galaktóza. Díky použití enzymu GDH – FAD (FAD dependentní glukózo-dehydrogenáza)  poskytují glukometry  Diamond  nanejvýš spolehlivé a přesné výsledky měření.

Stačí malá kapka krve

Čím menší množství krve je potřeba, tím méně bolesti způsobí jehla, protože nemusí proniknout skrz kůži do hloubky. Vpichy jsou tak méně bolestivé a odběr krve více komfortní. Glukometry a testovací proužky Diamond pracují spolehlivě s krevním vzorkem o velikosti  0,5µL.

Výsledky do 5 vteřin

Jelikož se hladina cukru v krvi může v okamžiku změnit, je velmi důležité, aby přístroj změřil a zobrazil hodnotu glykemie rychle.  Především pokud pacientovi hrozí hypoglykemie či hyperglykemie.

Bez nutnosti zadávat kódy z proužků

Glukomtry řady Diamond jsou bezkalibrační. Přístroj si automaticky ověří informace o kódu z proužku, a sníží tak možnost špatného zadání kódu a případných chybných výsledků. Je to velmi užitečná funkce, která Vám ušetří čas a usnadní zacházení s přístrojem.

Mikro-USB konektor

Stažení výsledků měření cukru v krvi do počítače je velmi snadné. Stačí propojit USB konektor přístroje s USB portem na počítači a spustit podpůrný software PC Link. Svůj diabetes tak můžete ještě lépe kontrolovat.

  Stáhnout software

Paměť až na 450 výsledků

Ve Vašem přístroji může být automaticky uloženo až 450 výsledků naměřených hodnot glykémií. Hodnoty jsou zaznamenávány včetně data, času a příznaku, zda měření proběhlo nalačno nebo po jídle. Takto si zachováte přehled o průběhu Vaší cukrovky po delší dobu a můžete svoji nemoc lépe kompenzovat.

Měření před a po jídle

Svou hladinu cukru v krvi můžete lépe udržovat také díky tomu, že odlišíte hodnoty naměřené před a po jídle. Lépe pochopíte, jak Vaše tělo reaguje před a po jídle, a budete schopni přizpůsobit své návyky tak, abyste dosáhli požadovaných cílových hodnot.

7, 14, 21, 28, 60 a 90denní průměrné hodnoty

Glukometry řady Diamond pro měření hladiny cukru v krvi uchovávají výsledky měření v paměti po dobu několika týdnů a měsíců. Dokážou tak spočítat průměrné hodnoty z různě dlouhé doby. Na první pohled pak z těchto průměrů hodnot poznáte, zda je Vaše léčba úspěšná či nikoli. Tyto hodnoty a jejich odchylky Vám pomáhají lépe zvládat Vaši nemoc.

Čtyři možná upozornění

Váš přístroj Vás vždy ve stejnou dobu každý den upozorní, že je potřeba provést měření cukru v krvi, neboť je velmi důležité sbírat data důsledně. Zjistíte tak jisté trendy a vzorce, které Vám pomohou odhalit abnormální výsledky.

Podsvětlení LCD displeje

Díky brilantnímu kontrastně-inverznímu podsvětlenému LCD displeji nové generace budete moci přečíst pohodlně výsledky stejně tak v noci jako v plném slunečním světle.

Čitelné výsledky

Ať již budete v příliš světlém či příliš tmavém prostředí, výsledky na displeji budou vždy čitelné díky brilantnímu kontrastnímu LCD displeji. Velikost číslic a ostatních znaků na displeji je dostačující i pro pacienty se zrakovými vadami.

Technologie SSI (Superior Sip-In, Dokonalejší nasávání)

Aplikace krve je snazší a rychlejší, jelikož použitá SSI technologie umožňuje lepší absorpci krve testovacím proužkem, a to i v případech, kdy se proužek pohne. Nedochází tak k plýtvání testovacími proužky a zvyšuje se přesnost měření glukózy.

Přenositelnost

Přístroje řady Diamond byly navrženy tak, aby nejen vypadaly vkusně, ale byly i velmi kompaktní. Jsou příjemně malé, vejdou se do dlaně a pryžová textura umožňuje snadnou a pohodlnou manipulaci. Stačí je  dát do kapsy a vyrazit ven!

Bezdrátové Bluetooth připojení

Výsledky měření můžete nahrát do počítače či dokonce mobilu prostřednictvím bezdrátového připojení. Výsledky si už nemusíte zapisovat ručně!